До 20% отстъпка на
До 20% отстъпка на избрани необходими продукти
Нова марка и продукти
Нова марка и продукти от Hawaiian Tropic

Adresa: Sofia, 15 Geo Milev StZavolajte nám: +359 8 7777 9009Email: customers@monna.bg
Adresa: Sofia, 15 Geo Milev StZavolajte nám: +359 8 7777 9009Email: customers@monna.bg

Košík

Celkom:$170.00

Obľúbené


Len originálne produkty

Všetky produkty, ktoré ponúkame, pochádzajú výlučne od dodávateľov, ktorí boli opakovane testovaní podľa mnohých kritérií. Naša politika preverovania dodávateľov je mimoriadne prísna, čo nám dáva potrebné záruky, že môžeme prijímať, a teda ponúkať len originálne a kvalitné výrobky. Parfumy, ktoré nájdete na webovej stránke, pochádzajú od tých istých spoločností, ktoré dodávajú do fyzických maloobchodných predajní.
Spoločnosť Monna existuje od roku 2014 a spracovali sme objednávky desiatok tisíc zákazníkov. Počas celého tohto obdobia sme ponúkali len originálne výrobky. Nikdy sme nedovolili, aby sa k našim zákazníkom dostal neoverený tovar, pretože by to bolo v rozpore s etickými normami. Náš cieľ a ambícia neustále rozvíjať našu značku je dôkazom vysokej úrovne, ktorú udržiavame v oblasti služieb zákazníkom a overovania kvality výrobkov.
Mnohé z nami ponúkaných výrobkov sa dodávajú do desiatok parfumérií v celej krajine. Spolupracujeme s niektorými z najväčších kuriérov v krajine a Európe, ktorí sa zakaždým stretávajú s našimi zákazníkmi a vracajú im spätnú väzbu k ich spokojnosti. Parfumy dodávame aj mnohým spoločnostiam, ktoré ich rozdávajú ako darčeky svojim zákazníkom.

Ako je možné, že naše ceny sú často až o 70 % nižšie ako v bežných kamenných parfumériách a na doručenie využívame tie isté spoločnosti?
Je to jednoduché! Náš zisk je oveľa menší. Neplatíme drahé nájomné v nákupných centrách. Veľmi často nájomné za takéto objekty presahuje desiatky tisíc leva. Väčší počet výrobkov, ktoré predávame v porovnaní s fyzickými obchodmi, nám tiež umožňuje získať lepšie ceny od našich dodávateľov.
Vďaka všetkým týmto faktorom vám môžeme ponúknuť najlepšiu cenu za každý produkt!