До 20% отстъпка на
До 20% отстъпка на избрани необходими продукти
Нова марка и продукти
Нова марка и продукти от Hawaiian Tropic

Adresa: Sofia, 15 Geo Milev StZavolajte nám: +359 8 7777 9009Email: customers@monna.bg
Adresa: Sofia, 15 Geo Milev StZavolajte nám: +359 8 7777 9009Email: customers@monna.bg

Košík

Celkom:$170.00

Obľúbené


Záruka za vaše peniaze

V prípade, že s vybranými parfémami a parfumovanou kozmetikou nie ste spokojní, máte možnosť ich bez rizika vrátiť do 30 dní, pretože stav výrobkov nesmie byť narušený. Ak ste si u nás už vytvorili účet, vrátenie tovaru môžete uplatniť priamo prostredníctvom svojho zákazníckeho účtu.

Lehota na vrátenie tovaru po prijatí objednávky od vás je 30 dní, počas ktorých nám musíte oznámiť svoje rozhodnutie vrátiť tovar. Ak sme vám k objednávke poskytli "darček", je potrebné ho tiež vrátiť. Kontaktujte nás, prosím, e-mailom na adrese reject@monna.sk alebo telefonicky. 08880 66662. Musíte použiť náš vzorový formulár na odstúpenie od zmluvy, ktorý nájdete na adrese klopať.
Zákazníci, ktorí sa u nás už zaregistrovali, majú možnosť požiadať o vrátenie tovaru prostredníctvom svojho účtu. V časti "OBJEDNÁVKY" si môžete vybrať výrobky, ktoré chcete vrátiť, a poslať nám ich späť kuriérom. Stav vrátenia môžete sledovať aj vo svojom účte.
najneskôr do 14 dní odo dňa odmietnutia zaslať predmety na adresu:
Monna International EOOD, Sofia, 15 Geo Milev St.
Sumu vám vrátime do 14 dní od zrušenia rezervácie. V súlade so zákonom môžeme s vrátením peňazí počkať, kým nedostaneme vrátený tovar. Ak odstúpite od zmluvy počas prvých 14 dní od prijatia tovaru, máte nárok na vrátenie nákladov na doručenie tovaru v hodnote zodpovedajúcej najlacnejšiemu spôsobu doručenia.

Každý výrobok zakúpený u nás je možné vrátiť, s výnimkou situácií, ako sú:
- Ak bol výrobok použitý alebo otvorený
- z hygienických dôvodov (otvorené výrobky, ktoré boli v priamom kontakte s pokožkou)
Ak bola vaša objednávka vybraná ako darčekové alebo ekologické balenie, náklady na balenie sa v prípade žiadosti o zrušenie objednávky nemôžu vrátiť. Je dôležité vedieť, že vaše objednávky sa spracúvajú okamžite po ich zaregistrovaní.
Objednávku nie je možné zrušiť, ak ste si vybrali darčekové balenie a my sme ho už pre vás zabalili.
Upozorňujeme vás na skutočnosť, že podľa zákona nesiete zodpovednosť za zníženie hodnoty výrobkov pri ich použití iným spôsobom, ako je známe, podľa povahy, vlastností a funkčnosti výrobku (napríklad pri použití parfumu a potom po jeho vyskúšaní). V tomto prípade vám môžeme vrátiť len pomernú časť ceny výrobku.